Туристи, які одягаються гірше за інших Автор: lesya · Опубліковано: 20.01.2011 15:09 · Розділ: Суспільство

Авторитетний та не менш знаменитий журналіст Даг Ланські, який є автором жартівливої премії The Titanic Awards / Worst Of Travel - премію присуджують всьому найгіршому та найбезглуздішому у сфері туризму, - цього року склав рейтинг туристів, які одягаються гірше за всіх інших з усього світу.

Як виявилося, майже зовсім позбавлені смаку у плані вибору одягу американці: вони воліють відпочивати за кордоном у старих, але зручних майках та шортах. Друге місце ганебного рейтингу посіли німці: туристи з Німеччини також найчастіше обирають комфортний, в більшості своїй непривабливий одяг. До того ж німкені будь-якого віку полюбляють загорати на морях топлес (явище, погодьтеся, не завжди привабливе), водночас представники сильної половини Німеччини мають великі пивні животи, які їх анітрохи не бентежать.

З усіх туристів найгірше одягаються американці
З усіх туристів найгірше одягаються американці

На третьому місці рейтингу, складеного Ланські, опинилися мешканці Великобританії. На четвертому та п'ятому місцях знаходяться китайці та японці, які полюбляють обвішувати себе одразу усіма можливими предметами цифрової техніки.

На "почесному" шостому місці рейтингу опинилися російські туристи, яких впізнають всюди. Росіян критикують за overdressed - надмірність у виборі одягу: за кордоном вони прагнуть одягти все одразу.

Джерело: http://topnews.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.