У чому секрет довгожителів на Кубі? Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.05.2009 12:12 · Розділ: Суспільство

На Кубі кожного року зростає кількість довгожителів. На даний момент в країні проживають близько 1400 чоловік, які подолали 100-літній рубіж. Ці дані були отримані в ході дослідження, проведеного в країні протягом року. За офіційними даними, тут налічується 1448 чоловік, які досягли 100-літньої межі життя або подолали її, повідомив голова Медичної асоціації Карибського басейну Еусебіо Сельман.

Більшість клубу довгожителів на Кубі складають жінки. Причому найбільше сторічних налічується на території центральної провінції Вілья-Клара. Згідно з коментарями фахівців, в основному всі старожили рано починали трудове життя та продовжували його до похилого віку. Вони в міру використовували медикаменти при недугах, багато рухалися і підтримували міцні сімейні відносини.

За даними демографічних досліджень, середня тривалість життя на Кубі складає 78 років. Місцева влада вважає це одним з досягнень революції, після якої істотно покращилось медичне обслуговування населення.

Разом з тим, дослідники з Британії прийшли до висновку, що здоровий спосіб життя та регулярні фізичні навантаження є основними способами збільшення тривалості життя.

Джерело health.unian.net


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.