У школах Британії відкриють жіночі консультації Автор: lesya · Опубліковано: 20.01.2011 11:57 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно представники Національного інституту охорони здоров'я та клінічного удосконалення Британії виступили з ініціативою відкрити жіночі консультації безпосередньо у школах з метою надання на місцях необхідної допомоги та підтримки вагітним підліткам.

За офіційними даними статистики, Великобританія займає одне з перших місць в Європі за кількістю випадків підліткової вагітності. Приміром у 2007 році на туманному Альбіоні було зафіксовано 41 зачаття на кожну тисячу молодих дівчат віком до 18 років.

Найперше, жіночі консультації планують відкрити в тих середніх навчальних закладах, де описана проблема найбільш гостра. За словами експертів, дівчата часто соромляться зізнатися в тому, що завагітніли, у зв’язку з безліччю факторів, серед яких на першому місці - боязнь реакції батьків. Разом з тим, у майбутніх мам можуть виникати проблеми з відвідуванням аналогічних консультацій там, де попередній запис включає лише ранкові години прийому (саме в цей час підлітки вчаться).

Дівчата- підлітки остерігаються реакції батьків на їхню вагітність
Дівчата- підлітки остерігаються реакції батьків на їхню вагітність

Разом з тим фахівці Національного інституту охорони здоров'я вважають, що школярки мають повне право отримати своєчасну допомогу, навіть якщо вони бажають зробити аборт. Та незважаючи на те, що наявність медичного працівника у школах вирішить всі ці проблеми, є й противники створення шкільних жіночих консультацій, які стверджують, що така постановка питання перетворить підліткову вагітність у звичну, буденну справу, ускладнюючи цим самим і без того непросту ситуацію.

Джерело: http://medkarta.com


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.