Крем заважає жінкам завагітніти Автор: lesya · Опубліковано: 19.01.2011 15:17 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені з Інституту Вейцмана проводячи відповідні дослідження виявили, що речовини, які містяться в кремах для обличчя, деяких продуктах харчування та напоях, можуть значно зменшити шанси жінки завагітніти.

Автором відкриття стала професору Наве Декель: учена виявила, що антиоксиданти значно скорочують стадію овуляції у самок мишей, отож тривалість періоду, під час якого вони можуть завагітніти, помітно скорочується.

За словами професора Декеля, результати даного дослідження доводять необхідність уважного та обережного призначення речовин та засобів, що містять антиоксиданти. Водночас отримані дані можуть виявитися дуже корисними для жінок, яким не вдається завагітніти.

Антиоксиданти, які містяться в деяких кремах, скорочують овуляційний період (фото взято з сайту receptukrasotu.blox.ua)
Антиоксиданти, які містяться в деяких кремах, скорочують овуляційний період (фото взято з сайту receptukrasotu.blox.ua)

У майбутньому дане відкриття може також допомогти й тим жінкам, які, навпаки, намагаються уникнути незапланованої вагітності. "Деякі антиоксиданти можуть стати ефективним засобом контролю народжуваності, при цьому безпечнішими, ніж гормони, які використовуються для запобігання вагітності на сьогоднішній день".

Професор та її колеги мають намір найближчим часом продовжити дослідження в цьому напрямку.

Джерело: http://www.mignews.com


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.