Максим Фадєєв поставить мюзикл "Страсті Христові" Автор: lesya · Опубліковано: 19.01.2011 11:45 · Розділ: Культура

Відомий російський композитор Максим Фадєєв має намір поставити мюзикл «Страсті Христові». Композитор просить благословення у патріарха Кирила для свого нового проекту, створеного на основі біблійних сказань. Цей проект, за задумом автора, повинен вплинути загалом на духовний стан суспільства в країні.

“Я маю намір зустрітися з Патріархом Московським і всієї Русі Кирилом, щоб отримати благословення на постановку мюзикла «Страсті Христові», і сподіваюся, що на прем'єрі він погодиться вийти на сцену і виголосити промову, - розповідає Максим. - На превеликий жаль, наша нація роз'єднана, а люди розділилися на угруповання, які конфліктують між собою. Росія на даний час перебуває в стані кризи віри, адже багато хто в сучасному суспільстві навіть не здогадуються, хто такий Ісус. Саме тому я й обрав біблійний сюжет як лейтмотив своєї нової опери”.

Робота над створенням та удосконаленням мюзикла була нелегкою. Найближчі декілька місяців Фадєєв планує провести в Індонезії, і ці дні стануть першою повноцінною відпусткою відомого композитора за останні двадцять років. Друзі, занепокоєні психічним станом та здоров’ям Максима, наполягли на тому, щоб він вирушив на острів Балі, де під наглядом фахівців композитор пройде курс оновлюючих процедур.

Робота над мюзиклом була складною та виснажливою
Робота над мюзиклом була складною та виснажливою

Опера «Страсті Христові» має стати революційною. За задумом композитора, музика поєднає кілька стилів: класику у виконанні Чеського національного симфонічного оркестру та деякі ультрасучасні звукові тенденції.

“У цій виставі ключовими персонажами є Ісус і Марія Магдалена. Кастинг обіцяє бути тривалим, адже в голосах артистів, затверджених на ці ролі, повинні бути щирість і чистота - так, щоб глядач повірив кожному слову. Насправді я б хотів, щоб Марію Магдалену та Ісуса зіграли невідомі раніше артисти.

Джерело: http://www.lifenews.ru/


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?