Ентоні Горовіц стане автором нової книги про Шерлока Холмса Автор: lesya · Опубліковано: 19.01.2011 11:42 · Розділ: Культура

Спадкоємці Артура Конан Дойла вперше офіційно дозволили створити нову книгу про Шерлока Холмса. Роман, героєм якого стане знаменитий сищик, напише британець Ентоні Горовіц, автор популярної серії книг для дітей, в центрі яких - підліток на ім'я Алекс Райдер. Ентоні водночас є автором значної кількості сценаріїв, в тому числі й до серіалу "Пуаро" і фільму "Місто проклятих".

Автора нової книги обирали спадкоємці Конан Дойла. Сюжет роману на даний час не розголошується, однак відомо, що книга побачить світ у вересні 2011 року. За словами Горовіца, це буде "першокласний детектив", який водночас збереже дух оригінальнимх романів і розповідей про сищика.

Ентоні Горовіц
Ентоні Горовіц

Конан Дойл протягом життя написав чотири романи та 56 оповідань про Шерлока Холмса. Після смерті письменника було написано безліч оповідань, романів, сценаріїв та п'єс, в яких фігурував або сам Холмс, або інші персонажі книг про нього. Одним з найбвідоміших продовжень книг про Холмса є збірка оповідань Джона Діксона Карра та Адріана Конан Дойла, сина письменника.

Книги про Холмса надзвичайно популярні. Вони неодноразово екранізувалися, а сам герой був навіть внесений до Книги рекордів Гіннеса як найбільш часто зображуваний у кіно персонаж. Серед останніх екранізацій, головним героєм яких є знаменитий Шерлок Холмс, - однойменний фільм Гая Річі та міні-серіал "Шерлок" Майкла Уїнтерботтома.

Джерело: http://lenta.ru/


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?