На те, щоб зрозуміти, якому виду купання віддають перевагу качки, британці витратили 300 тисяч фунтів Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.05.2009 13:50 · Розділ: Суспільство

Вивчення прихильності качок до дощу, обійшлося британським платникам податків у 300 тисяч фунтів стерлінгів. Саме таку суму витратило міністерство з навколишнього середовища, продовольства і сільського господарства (The Department for Environment, Food and Rural Affairs, DEFRA) на дослідження, які тривали протягом трьох років.

Вивчення уподобань домашніх качок затіяли для того, щоб дізнатися, яку роль у житті цих пернатих відіграє вода і, які саме способи купання качкам подобаються найбільше. Виявилося, що птахи надають перевагу душу, що імітує дощ.

Ентоні Рью, представник спілки фермерів, заявив, що міністерство "дещо не в курсі справ". Для того, щоб отримати такі значущі результати, пояснює Рью, потрібно було просто виїхати з Лондона та відвідати ферму, де розводять качок. Будь-який фермер із задоволенням повідомив би високим чиновникам, що качки люблять дощ. Для бюджету цей захід обійшовся б набагато меншою сумою, сказав Рью.

Представники союзу платників податків оцінили експеримент як безглузду витрату коштів. Водночас, вважають вони, міністерству повинно бути соромно за витрачання коштів платників податків на "подібну нісенітницю". Однак у DEFRA заявили, що міністерство висловило незгоду з обвинуваченнями в легковажному відношенні до державних ресурсів.

На думку чиновників, споживачі м'яса птиці повинні бути впевнені, що вирощені качки утримувалися у підходящих для них умовах. А для цього необхідно було з'ясувати, якому саме способу купання качки надають перевагу. Результати дослідження, уточнили вони, будуть корисними для вдосконалення технологічних процесів у птахівництві, повідомляють у міністерстві.

Джерело korrespondent.net


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.