Новий троянець маскується під генератора ключів для продуктів "Лабораторії Касперського" Автор: lesya · Опубліковано: 18.01.2011 12:41 · Розділ: Нові технології

Новий троянський вірус маскується під генератор ключів для продуктів «Лабораторії Касперського». Так, нещодавно експерти «Лабораторії Касперського» виявили троянця, який видає себе за генератор ключів для персональних продуктів компанії.

Запустивши заражений програмний файл kaspersky.exe, користувач обирає із запропонованого списку продукт для злому. Після цієї процедури вірус нібито починає генерувати потрібний та необхідний ключ.

Новий вірус прибрав вигляд генератора ключів до Касперського
Новий вірус прибрав вигляд генератора ключів до Касперського

В дійсності ж фальшивий генератор таємно встановлює й запускає дві шкідливі програми. Одна з них призначена для викрадання паролів до онлайн-ігор та реєстраційних даних встановленого на комп'ютері легального програмного забезпечення. Інша діє на зразок кейлоггера, відстежуючи введену за допомогою клавіатури інформацію та відкриваючи кіберзлочинцям доступ до зараженого комп'ютера.

Таким чином, запустивши на комп'ютері цей «генератор ключів», користувач заражає власну систему одразу кількома шкідливими програмами, фактично передаючи власний комп’ютер до рук зловмисників.

Джерело: http://pc.km.ru/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.