Вище носа! Найгірший день 2011 року залишився позаду Автор: Lesly · Опубліковано: 18.01.2011 10:31 · Розділ: Цікаві факти

Мабуть немає такої людини на землі, яка б жодного разу в житті не прокидалася з похмурим настроєм, небажанням щось робити та образою на весь світ. Все це симптоми звичайнісінької депресії. Проте, не варто надто перейматися з цього приводу: за розрахунками британських психологів найбільш депресивний день 2011 року ми вже пережили.

Найбільш депресивний день 2011 року залишився в минулому!
Найбільш депресивний день 2011 року залишився в минулому!

Найгірший день в році дослідники з Великобританії визначають на основі статистичних методів і, враховуючи найрізноманітніші фактори, що впливають на настрій людини. Переважно така "честь" випадає третьому понеділку січня, коли розсіюється святкова ейфорія, а сонячні літні дні видаються невимовно далекими. Недарма англійці охрестили цей день "Понеділком нудьги" (Blue Monday).

Цей рік не став виключенням: найгіршим днем дослідники визнали 17 січня, вже згаданий "Понеділок нудьги". Свій вибір експерти аргументують збігом кількох вагомих факторів, таких як постріздвяні борги та похмура погода, що аж ніяк не сприяє покращенню настрою.

Щоб допомогти людям розвіяти нудьгу, на замовлення благодійної організації ActionAid навіть було проведене опитування, по результатах якого з’ясувалися найбільш ефективні методи боротьби з депресією. Зокрема, психологи радили надати допомогу тому, хто її потребує, приймати компліменти, а також слухати шум моря.

У свою чергу, лондонські благочинні організації влаштовували безкоштовні розважальні акції, що тривали від 7 години ранку до 7 вечора і повинні були допомогти жителям столиці Туманного Альбіону пережити найгірший день року.

Джерело: dailymail.co.uk


Інші новини розділу