Пиво не призводить до ожиріння Автор: lesya · Опубліковано: 17.01.2011 15:17 · Розділ: Медицина

Нещодавно вчені розвінчали популярний міф про те, що вживання пива зумовлює ожиріння. Провівши низку необхідних експериментів, медики дійшли наступного висновку: якщо обирати "правильний" хмільний напій та не заїдати його надто калорійними закусками, то набрати зайву вагу просто неможливо.

За даними Point.Ru, дієтологи університету Барселони, барселонської клініки та інституту здоров'я ім. короля Карлоса III встановили об'єктивно корисну порцію пива. Вона дорівнює англійській пінті (близько 570 грамів) елю або пива. Однак таку порцію, за словами фахівців, слід вживати щодня.

У даному контексті вчені стверджують, що вживання півлітри пива на день здатне знизити тиск та нейтралізувати окремі симптоми діабету, а також допоможуть скинути зайву вагу. Корисна дія напою зумовлена, насамперед, високим вмістом фолієвої кислоти, вітамінів, заліза та кальцію, які захищають серце та судини. Всі ці корисні елементи зводять нанівець негативний вплив пивного алкоголю.

Кухоль пива на день принесе користь здоровю (фото взято з сайту emarket.ua)
Кухоль пива на день принесе користь здоровю (фото взято з сайту emarket.ua)

Відомо, що пінта пива містить близько 200 калорій. Це еквівалент чашки латте з молоком, тому хвилюватися стосовно фігури немає ніякого сенсу.

А перед цим австрійські пивовари розробили новий сорт пива, який підвищує чоловічу потенцію. За словами творців напою, такий ефект досягається завдяки додаванню до пива... сиру.

Джерело: http://www.pravda.ru


Інші новини розділу