Створіть комфортне робоче місце вдома Автор: lesya · Опубліковано: 17.01.2011 14:45 · Розділ: Нові технології

На сьогоднішній день більшість із нас намагається активно проводити свій час не лише на роботі, але й вдома. І всюди людину супроводжує комп'ютер - у сучасному суспільстві мало хто без нього може обійтися. Це й інструмент для роботи, і засіб комунікації, і джерело інформації, і, на додачу, ще й іграшка.І щоб активна та деколи необхідна взаємодія з комп'ютером була комфортною й не шкодила здоров'ю, слід обрати для робочого місця функціональні, ергономічні та красиві комп'ютерні меблі.

Вирішити всі проблеми, пов'язані з організацією домашнього робочого місця, не вимагає надмірних зусиль. Насамперед слід придбати спеціальний комп'ютерний стіл з полицею для мишки та клавіатури, розташованою нижче стільниці. Вона дозволить правильно сидіти під час роботи за комп'ютером, забезпечуючи при цьому комфортне положення рук. Водночас стіл складається з ніші для системного блоку, додаткової полиці з компакт-дисками, сканером, принтером та книгами. Щоб розвантажити стільницю і створити додатковий простір, часто роблять підставку для монітора. Кабелі можна заховати в спеціально зроблених каналах в ніжках столу: це допоможе берегти їх від пилу та пошкоджень і забезпечить охайний зовнішній вигляд робочого місця.

Комфортне робоче місце заохотить до праці (фото взято з сайту mehanik.net.ua)
Комфортне робоче місце заохотить до праці (фото взято з сайту mehanik.net.ua)

Комп'ютерний стіл є невід’ємною частиною інтер'єру кімнати, тому дуже важливо продумати необхідність всіх його функцій, прорахувати всі вимоги та параметри простору, куди його планується поставити.

Багато споживачів купують комп'ютерні столи, керуючись візуальними уподобаннями. Та, на жаль, далеко не завжди обрана модель вдало вписується в кімнату або за розміром, або за зовнішнім виглядом. Отож слід заздалегідь продумати всі нюанси, які можуть виникнути, і лише після цього зважуватися на покупку.

Необхідно також виділити місце для робочої зони. Комп'ютерні столи бувають різної форми, тому тільки після ознайомлення з різними моделями можна вдало обрати необхідний товар. Окрім форми столи відрізняються матеріалом, з якого виготовлені, кольором, фурнітурою тощо. Намагайтесь обрати стіл, який гармонійно поєднається з особливостями інтер’єру Вашої кімнати. Адже лише за умов вдалого поєднання зручного розташування комп'ютерного столу, врахування його функціональних можливостей, міцності та зовнішнього вигляду, робота за комп’ютером стане приємною та легкою.

Джерело: http://russiaregionpress.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.