У Франції заарештували шестирічного хлопчика Автор: lesya · Опубліковано: 17.01.2011 11:03 · Розділ: Події у світі

Населення невеликого містечка Ланжеак у французькому департаменті Верхня Луара до цього часу перебуває в стані шоку. Минулого тижня в початковій школі жандарми у цивільному одязі заарештувавши шестилітнього хлопчика вірменського походження Вазгена Асріяна, доставили його у в'язницю міста Нім, де знаходився його батько, заарештований перед цим за крадіжку бензину. Батько Вазгена - вірменин, який втік у Росію, а згодом прибув до Франції через “гоніння” за політичні переконання. Восени йому відмовили у наданні політичного притулку, отож чоловік змушений був залишити французьку територію.

Суддя міста Німа підтвердив, що вони знаходяться під вартою на 15 діб. Мешканці містечка шоковані. Одна жінка заявила, що неприпустимо "так ловити дитину в школі республіки", розповівши, що батько хлопчика повноцінно брав участь у житті комуни. Обурені арештом невинної дитини мешканці у вівторок влаштували мітинг перед будівлею школи.

У Франції заарештовують дітей (фото взято з сайту novostink.ru)
У Франції заарештовують дітей (фото взято з сайту novostink.ru)

Натомість представники префектури запевнили журналістів, що операція проходила в "суворій відповідності з законом та без порушень прав людини", а батько з хлопчиком на даний час перебувають в центрі адміністративного затримання, де забезпечено всі умови для життя родини.

Джерело: http://gazetasng.ru


Інші новини розділу