Догляд за шкірою взимку Автор: lesya · Опубліковано: 17.01.2011 10:55 · Розділ: Краса і здоров'я

Холодне повітря, опалювальні прилади, які використовуються на роботі та вдома - все це, на превеликий жаль багатьох, викликає передчасне старіння шкіри. Однак цьому можна запобігти. Ось декілька порад, як уникнути негативних змін.

Сухій шкірі взимку необхідне регулярне зволоження. «Думка про те, що в холодну пору року не слід користуватися зволожувальними кремами, хибна, - стверджують косметологи. - Насправді саме у зволожувальних засобах містяться речовини, які утримують вологу в шкірі, а не воду, яка швидко остигає на холоді».

Суха шкірі взимку потребує зволоження (фото взято з сайту west-express.info)
Суха шкірі взимку потребує зволоження (фото взято з сайту west-express.info)

Жирну шкіру слід зволожувати засобами, призначеними для цього типу шкіри. Людям з таким типом шкіри слід бути обережними під час використання агресивних підсушуючих тоніків, а перевагу варто надати себорегулюючим засобам.

Чутливій шкірі необхідні заспокійливі маски не менше 2 разів на тиждень. Водночас слід уникати скрабів, а ввечері наносити зволожуючий крем, що містить вітамін К.

Джерело: http://www.goodhouse.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.