Жінки проводять більше часу в соцмережі, ніж чоловіки Автор: lesya · Опубліковано: 15.01.2011 09:12 · Розділ: Суспільство

Нещодавно фахівці аналітичної компанії comScore провели спеціальне демографічне дослідження, в процесі якого розглядали кількісні відмінності за статевою приналежністю відвідувачів і користувачів соціальних мереж. В результаті проведення експерименту з'ясовано, що жінки набагато більше часу проводять в соціальних мережах та значно частіше реєструються на їхніх сторінках.

Під час дослідження вчені зіставили показники того, скільки часу в середньому протягом місяця проводять у соціальних мережах чоловіки та жінки. Згідно з отриманими даними, жінки проводять у соцмережах 5 з половиною годин протягом місяця, тоді як чоловіки - в середньому 4 години. Частота відвідування соцмереж поміж постійними користувачами Інтернету становить близько 75% серед жінок та менш ніж 70% для чоловіків. Однак з точки зору унікальних відвідувань чоловіків серед усіх зареєстрованих користувачів на два відсотки більше, аніж представниць прекрасної половини.

Жінки проводять багато часу в соцмережах (фото взято з сайту hi-tech.tochka.net)
Жінки проводять багато часу в соцмережах (фото взято з сайту hi-tech.tochka.net)

Під час проведення даного дослідження враховувалися лише дані, отримані з особистих і робочих точок доступу до Інтернету. Не бралися до уваги тут дані з інтернет-кафе, а також відвідування з мобільних телефонів та смартфонів.

Джерело: http://www.internovosti.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.