Три способи подолати стрес Автор: lesya · Опубліковано: 14.01.2011 11:37 · Розділ: Краса і здоров'я

Американські дослідники стверджують, що полегшити стресові ситуації прямо на робочому місці допоможуть три простих способи.

Перший із них - вкрай простий та доступний. Слід завжди тримати під рукою горіхи. Фісташки, кешью, мигдаль та, звичайно ж, волоські горіхи здатні швидко подолати стрес. Вся справа у наявних у цих продуктах вітамінах, амінокислотах та антиоксидантах, які досить швидко пригнічують дію гормону стресу кортизолу та стимулюють вироблення серотоніну - гормону щастя.

Позбудьтесь стресу прямо на роботі
Позбудьтесь стресу прямо на роботі

Другою рекомендацією є акупунктурний самомасаж. Фахівці рекомендують масажувати пальцями мочки вух тоді, коли нерви на межі. Виявляється, саме тут зосереджено безліч біологічно активних точок, при натиску на які спостерігається оптимізація всіх процесів в організмі. Робота внутрішніх органів покращується, стабілізується загальне самопочуття та настрій, запевняють лікарі.

Чашка ароматного свіжозавареного чорного чаю - це ще один спосіб привести нерви в порядок. Саме цей напій містить цілу низку корисних речовин і антиоксидантів, які протидіють стресу. Отож не відмовляйте собі в хвилинному відпочинку за чашкою чаю.

Джерело: http://www.zdr.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.