Гагарін і Корольов стали героями коміксу Автор: lesya · Опубліковано: 12.01.2011 12:00 · Розділ: Життя

Перший космонавт світу Юрій Гагарін і батько радянської космічної програми Сергій Корольов стали головними героями коміксу, випущеного в Британії на честь 50-річчя від дня здійснення першого польоту людини в космос, яке відзначатиметься у 2011 році. Про це йдеться у офіційному прес-релізі видавництва Spaced Design.

Автори "графічного роману" "День Юрія: дорога до зірок" (Yuri? S day: The road to the stars), Ендрю Кінг (Andrew King), Пірс Бізоні (Piers Bizony) і Пітер Ходкінсон (Peter Hodkinson) ставили за мету своїм твором розкрити всю складність тогочасної радянської дійсності з її "шаленою та жорстокою пишністю".

"Юрій Олексійович Гагарін, перша людина у світі, яка здійснила подорож у космос, відомий більшості з нас як неясний та невиразний образ у металевому шоломі. Ми знаємо небагато про те, що сталося з космонавтом після його історичного польоту. Натомість "День Юрія" показує поступове розчарування Гагаріна в радянській системі, яка й створила його", - стверджують автори.

Комікс показує поступове незадоволення Гагаріна радянською дійсністю
Комікс показує поступове незадоволення Гагаріна радянською дійсністю

Розповідь у коміксі ведеться від кінця 1930-х років: саме тоді Корольов був звинувачений у шкідництві. Окрім генерального конструктора та самого Гагаріна серед героїв коміксу є й інші космонавти - Олексій Леонов, найкращий друг першого космонавта, Герман Титов, який виконує роль "Сальєрі" поряд з "Моцартом" - Гагаріним, Микола Каманін, керівник програми підготовки космонавтів і запеклий сталініст.

Комікс налічуєі 64 сторінки, придбати його можна через інтернет, а в недалекому майбутньому його автори розраховують перекласти книгу низкою європейських мов.

Джерело: http://www.metronews.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.