Де найнебезпечніше народжувати? Автор: Lesly · Опубліковано: 22.05.2009 09:30 · Розділ: Суспільство

Чад є одним з найнебезпечніших місць на землі, щоб народжувати. На кожних 100 000 пологів тут припадає 1 100 материнських смертей. Як і в інших країнах Африки, що розташовані на південь від Сахари, більшість смертей спричинені виникненням ускладнень, таких як кровотеча або зараження при пологах та відсутність доступних медичного обладнання чи кваліфікованого персоналу.

Наступного тижня Дитячий фонд при ООН вивчатиме та наноситиме на карти медичні заклади Чаду, оцінюватиме їх здатність реагувати та визначатиме найефективніші заходи для забезпечення виживання породіль, повідомив Марзіо Бабіле, голова Дитячого фонду в Чаді.

"Щоб спасти жінок від непотрібних смертей під час або після пологів, нам необхідні більш адекватні заходи, такі як швидка акушерська допомога та можливість проведення переливання крові і кесаревого розтину."

Статистичні дані Світової організації охорони здоров’я станом на 2004 рік показують, що на кожних 100 000 населення в країні припадало тільки 4 лікарі та 1 акушерка.

Вести статистику материнської смертності досить важко. Згідно звіту Дитячого фонду при ООН за 2008 рік, всього декілька країн, що розвиваються знають скільки жінок помирає щороку під час пологів. Враховуючи це, важливими умовами є присутність кваліфікованого медперсоналу при пологах і до- та післяпологовий догляд для спостереження за материнським здоров’ям.

Кровотечі, ускладнені пологи, гіпертонія та інфекції є найпоширенішими причинами материнської смертності. В Африці за період 1997 – 2002 років (останні наявні статистичні дані) 34% материнських смертей спричинені кровотечами; 10% - інфекціями, а 9% - гіпертонією.

Джерело: allafrica.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.