Людству слід готуватися до зустрічі з прибульцями Автор: lesya · Опубліковано: 12.01.2011 11:20 · Розділ: Наука

У спеціальному дослідженні вчених британської Королівської академії наук стверджується, що світова спільнота повинна готуватися до зустрічі з прибульцями, які не обов'язково виявляться доброзичливими.

Вчені у доповіді, опублікованій спеціалізованим науковим виданням, використовували у дослідженні так звану формулу Дрейка, за допомогою якої можна визначити кількість цивілізацій у галактиці та вірогідність контакту з ними. За словами дослідників, навіть за найконсервативнішими даними в кожен окремий момент існує від 10 до 100 позаземних цивілізацій, а насправді їх набагато більше.

Водночас вчені стверджують, що представники ООН повинні негайно створити спеціальне агентство, яке займатиметься питаннями контактів з прибульцями та в недалекому майбутньому розробить план боротьби з ними в тому разі, якщо останні виявляться вороже налаштованими та занадто агресивними.

Представники інших цивілізацій не обовязково будуть доброзичливими
Представники інших цивілізацій не обовязково будуть доброзичливими

На думку дослідників, еволюція в чужих світах проходила так, як і на нашій планеті. Саме тому життя на інших планетах має багато спільного з життям на Землі. Отож не виключено, що прибульці, як і населення Землі, в дійсності схильні до насильства та експлуатації інших.

Водночас богослови, які взяли участь дослідженні, стверджують, що всі без винятку світові релігії після зустрічі з прибульцями будуть знищені. Так, за словами фахівців, релігійні погляди людей вже давно застаріли, отож нові знання просто-на-просто знищать сучасні догми, включаючи й ту, за якою людина є творінням Бога.

А перед цим американські астрономи заявили, що вчені отримають суттєві та науково обгрунтовані докази існування неземного розуму вже протягом найближчих 25 років. Разом з тим вони зазначили, що встановленню контакту та дружніх взаємин може зашкодити перевага чужої цивілізації, яка, ймовірно, буде настільки ж технологічно розвиненішою в порівнянні із землянами, наскільки розвиненіші люди в порівнянні з предками неандертальців.

Джерело: http://www.utro.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.