Голі у метро: тисячі сміливців скинули штани Автор: lesya · Опубліковано: 11.01.2011 14:08 · Розділ: Життя

У неділю, 9 січня, в 50 містах 24-х країн світу відбулася акція "Без штанів у метро" (No Pants Subway Ride). У Нью-Йорку в "ювілейній", десятій, акції взяло участь 3500 осіб. Інформацію щодо проходження заходу розміщено на сайті Improv Everywhere.

Тисячі бажаючих зняли штани в Барселоні, Брюсселі та Сіднеї, проявивши цим самим свою солідарність зі сміливцями Нью-Йорка. Ідею роздягнутися до нижньої білизни на очах у пасажирів метро висунули ще у 2002 році в сім сміливих мешканців Нью-Йорка. Одного дня вони увійшли до вагону метро (станцію, на якій відбувалися описані події, визначили заздалегідь), роблячи вигляд, що незнайомі один з одним. Всі семеро були без штанів, а на запитання пасажирів відповідали, що забули необхідні елементи одягу вдома.

В Нью-Йорку пройшла десята ювілейна акціяВ
В Нью-Йорку пройшла десята ювілейна акціяВ

Протягом минулих років послідовність проведення акції не змінилася. До шанувальників епатажу приєдналися й жінки. Як правило, учасники акції обирають "прикольну" нижню білизну з яскравими візерунками, “квіточками" або "горошок". Трапляються тут і моделі з зображенням героїв мультфільмів.

Джерело: http://topnews.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.