Відьми прокляли уряд Румунії Автор: lesya · Опубліковано: 11.01.2011 13:34 · Розділ: Події у світі

Представники уряду Румунії прирівняли відьом, ворожок та астрологів до приватних підприємців, обклавши їх податками, чим одразу ж викликали хвилю обурення новоспечених приватних підприємців. Трудівниці чорної магії відреагували негайно: вони наклали сильне прокляття на президента та членів уряду, виливши в річку зілля з отруйної мандрагори, котячих екскрементів, собачого черепа та якихось трав з неприємним запахом.

Новий податковий кодекс Румунії вступив у дію з 1 січня 2011 року. З цього часу ворожки, які користуються великою популярністю серед забобонного населення країни, повинні сплачувати 16% своїх прибутків, здійснюючи водночас передбачені законодавством відрахування до фонду медичного страхування та до пенсійної каси.

Відьми вилили спеціальний відвар у води Дунаю, проклинаючи при цьому представників уряду країни (фото взято з сайту newsru.co.il)
Відьми вилили спеціальний відвар у води Дунаю, проклинаючи при цьому представників уряду країни (фото взято з сайту newsru.co.il)

Натомість приватні бізнеследі заявили, що їхні доходи заледве покривають витрати, отож румунські чарівниці одразу пообіцяли помститися уряду.

В ніч на 7 січня 1913 відьом виконали свої погрози, влаштувавши на березі Дунаю справжній шабаш. Вони вилили в річку відвар, приготований з отруйної мандрагори, котячих екскрементів, собачого черепа та спеціальних трав, супроводжуючи свої дії ритуальними заклинаннями.

Джерело: http://www.today.kz


Інші новини розділу