Спеціальна маска допоможе заснути й прокинутися вранці Автор: lesya · Опубліковано: 11.01.2011 12:45 · Розділ: Нові технології

Всім уже давно відомо, що сон є надзвичайно важливим для нашого здоров'я, а проблеми зі сном можуть негативно позначатися на якості життя. У багатьох людей наявні проблеми з самим процесом засинання, однак більшій кількості осіб важко прокидатися вранці. Одним із найкращих та найдієвіших способів прокинутися є поступова концентрація сонячного світла.

Винахідник з Алабами Тейлор Франклін розробив спеціальну маску LUMI. Гаджет покликаний допомогти легко заснути та прокинутися з новою енергією. І хоча маска LUMI до цього часу є прототипом, ідея створення пристрою, який допоможе людям зі сном, є надзвичайно корисною.

Маска виготовлена зі спеціальної м'якої піни з порожнинами для очей та ремінцем, які забезпечують зручне використання. Разом з тим пристрій оснащений LED-підкладками та контролером, який забезпечує ефект сходу сонця саме тоді, коли вам необхідно прокинутися.

Маска регулює час та інтенсивність освітлення
Маска регулює час та інтенсивність освітлення

Отож коли ви бажаєте заснути, LUMI ефективно блокує світло, а коли ви повинні прокинутися, гаджет створює ефект поступового сходження сонця за півгодини до обраного та встановленого вами часу. Приміром, якщо вам необхідно прокинутися о 7 ранку, ви можете налаштувати час та інтенсивність світла на власний розсуд, так, щоб маска LUMI розбудила вас найзручнішим способом.

Джерело: http://infuture.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.