Вчені винайшли вакцину від алкоголізму Автор: lesya · Опубліковано: 10.01.2011 18:03 · Розділ: Краса і здоров'я

Дослідники з Чилі розробили вакцину, яка допоможе залежним від алкоголю назавжди відмовитися від шкідливої та згубної звички. За даними газети The Daily Mail, завдяки новоствореному препарату відчуття "важкого похмілля" виникає вже після кількох келихів випитого пива.

Вакцина, над якою продовжують працювати вчені, нейтралізує альдегіддегідрогенази - спеціальні ферменти, які беруть участь у виведенні алкоголю з крові. Цей фермент розщеплює альдегіди - токсичні речовини, які утворюються під час процесу метаболізму алкоголю.

Навіть декілька келихів пива після проходження вакцинації стануть причиною виникнення головного болю (фото взято з сайту nnm.ru)
Навіть декілька келихів пива після проходження вакцинації стануть причиною виникнення головного болю (фото взято з сайту nnm.ru)

Дослідники відзначають, що близько 20% усього населення Азії відчуває дефіцит альдегіддегідрогеназу в організмі. Саме тому, за твердженням фахівців, у них спостерігається вроджена непереносимість алкоголю.

Людині, яка погодилася пройти вакцинацію, вчені гарантують навіть після вживання невеликої кількості алкоголю появу нудоти, головного болю, спостерігатиметься також посилення серцебиття та підвищення потовиділення.

На сьогоднішній день вакцину протестували на щурах, а розпочати клінічні випробування препарату на людях вчені сподіваються у 2012 році.

Джерело: http://www.newsru.co.il


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.