Бажаєте народити сина? - Їжте картоплю... Автор: lesya · Опубліковано: 10.01.2011 12:14 · Розділ: Медицина

Голландські вчені провели дослідження, результати якого виявили існування взаємозв’язків між харчуванням майбутньої матері та процесом планування статі дитини. Протягом п'яти років вчені університетів Делфта і Маастрихта вивчали взаємозв'язок дієти та раціону харчування матері зі статтю майбутнього малюка. В дослідженні взяли участь 172 сімейні пари, у яких на момент проведення експерименту вже було 358 хлопчиків та всього лише дві дівчинки.

Пройти дослідження до кінця вдалося лише 32 парам. В результаті у них народилося 6 хлопчиків та 26 дівчаток. Жінкам, які погодилися взяти участь у дослідженні, спеціалісти запропонували особливу дієту. Під час проведення експерименту майбутні мами зобов’язувалися вживати до їжі багато овочів, фруктів та рису - саме ці продукти містять значну кількість кальцію і магнію.

Продукти, які вживає майбутня мати, визначають стать дитини
Продукти, які вживає майбутня мати, визначають стать дитини

На думку фахівців, підвищений вміст цих речовин у крові жінки збільшує шанси зачати дівчинку. Разом з тим, майбутнім мамам рекомендується уникати продуктів, багатих калієм (до речі, якщо батьки планують народити дівчинку, то краще відмовитися й від картоплі).

Результати дослідження показали, що високий вміст калію збільшує ймовірність народження хлопчика. За словами фахівців, під дією кальцію і магнію жіноча яйцеклітина стає сприйнятливішою до хромосомі ХХ, яка зумовлює народження дівчинки, а калій і натрій, навпаки, роблять її сприйнятливою до хромосоми ХY, яка відповідає за народження хлопчиків. При цьому вчені вважають, що раціон батька на стать дитини ніяк не впливає.

Джерело: http://www.newsboy.ru

Інші новини розділу