Участь у форумах позитивно впливає на здоров'я Автор: lesya · Опубліковано: 10.01.2011 11:57 · Розділ: Краса і здоров'я

За даними спеціалістів, активна участь в інтернет-форумах та спільнотах, присвячених здоровому способу життя чи, приміром, зниженню ваги, підвищує ймовірність досягнення успіху його учасниками. Соціальні мережі та блоги щодня зацікавлюють мільйони нових користувачів з усього світу - отож не дивно, чому саме цей феномен привернув увагу медичних фахівців.

Результати дослідження, проведеного вченими Мічиганського університету показали, що ті люди, які стали учасниками клубу любителів пішої ходи з 16-тижневою програмою та користувалися при цьому послугами інтернет-форуму, досягали значно кращих результатів та набагато рідше відмовлялись від занять, аніж ті, кого не підтримували інші учасники програми.

Форуми, присвячені здоровому способу життя, збільшують шанси на успіх його учасників (фото взято з сайту smopro.ru)
Форуми, присвячені здоровому способу життя, збільшують шанси на успіх його учасників (фото взято з сайту smopro.ru)

Опираючись на результати проведеного експерименту, спеціалісти стверджують, що активна інтеграція та впровадження форумів у оздоровчі онлайн-програми, спрямовані на схуднення, саморозвиток, боротьбу з безсонням, шкідливими звичками і т. д., може стати дієвим методом підвищення їхньої ефективності. Саме на форумах можна отримати дуже багато корисної інформації, заручившись підтримкою інших учасників програми. Окрім того, це значно знизить витрати на інші способи спілкування, такі, як, приміром, різноманітні групові заняття чи консультації фахівців.

Джерело: http://www.medpulse.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.