Rammstein судиться з Apocalyptica Автор: lesya · Опубліковано: 10.01.2011 11:46 · Розділ: Музика

Лідеру популярної німецької групи Rammstein Тіллю Ліндеманну вдалося відсудити у фінського колективу Apocalyptica грошову компенсацію за несанкціоноване використання торгівельної марки Rammstein.

За даними ContactMusic, районний суд Берліна зобов'язав фінів виплатити позивачеві суму, яка сягла 45 тисяч євро. Натомість фінський інформаційний ресурс Stara.fi повідомляє, що насправді виплачувати компенсацію за порушення авторських прав німецьких виконавців доведеться не учасникам Apocalyptica, а звукозаписному лейблу групи, Sony Music.

Ліндеманн подав до суду на Apocalyptica одразу ж після того, як світ побачила платівка "Worlds Collide" (реліз альбому відбувся у 2007 році). Незадоволення Ліндеманна, який брав участь у створенні диску "Worlds Collide" в якості запрошеного вокаліста, викликане насамперед тим, що на обкладинці альбому вказали не його ім'я, а назву групи Rammstein.

Лідер групи Rammstein відсудив гроші в колективу Apocalyptica
Лідер групи Rammstein відсудив гроші в колективу Apocalyptica

В позові музикант зазначив, що його фінські колеги порушили авторські права колективу, без дозволу розмістивши назву Rammstein, яка є торговою маркою, в буклеті та на обкладинці "Worlds Collide". Позовна заява Ліндеманна потрапила до берлінського суду наприкінці 2010 року. Ознайомившись з відповідними документами, суд задовільнив позов Ліндеманна.

Джерело: http://lenta.ru


Інші новини розділу