У Франції стартує перший онлайн-фестиваль національного кіно Автор: lesya · Опубліковано: 10.01.2011 11:28 · Розділ: Кіно

Незабаром в Інтернеті стартує перший онлайн-фестиваль французького кіно. Він триватиме близько двох тижнів. Протягом цього періоду всі бажаючі зможуть оцінити десять повнометражних та стільки ж короткометражних кінокартин, знятих у Франції протягом останнього часу.

Після перегляду того чи іншого фільму глядачам пропонується висловити своє враження про картину - позитивне чи негативне. Саме за результатами голосування буде винесений вердикт щодо кращих французьких стрічок останнього періоду. Разом з тим фестиваль MyFrenchFilmFestival.com доступний десятком мов - від арабської до російської.

Зауважимо, що Інтернет для пропаганди та розвитку національного кіно використовується так масштабно вперше. Водночас деякі фільми конкурсної програми попереджають про можливість негативного впливу глобальної мережі на психіку особистості.

В окремих фільмах яскраво прстежується деморалізаторський вплив Інтернету на психіку його користувачів (фото з сайту http://kp.ru)
В окремих фільмах яскраво прстежується деморалізаторський вплив Інтернету на психіку його користувачів (фото з сайту http://kp.ru)

Так, саме завдяки послугам Інтернету знаходить собі клієнтів головний герой стрічки «Співучасники» (Complices) Фредеріка Мермуда - юнак надає послуги сексуального характеру непривабливим, обтяженим родинами та занедбаним чоловікам, знаходячи при цьому час та наснагу для «справжнього кохання» зі своєю ровесницею. Коли дівчина дізнається, чим насправді займається її коханий, то спершу кидає його, та згодом, погоджується - уявіть собі, в ім'я любові! - взяти участь у кількох сеансах групового сексу. Режисер фільму з першого кадру розставляє акценти: таке життя до добра не доводить - юнака знаходять мертвим.

За роль в іншій картині, представленій на фестивалі (вона так і називається «Інша» (L'Autre) Патріка Маріо Бернара та П'єра Трівідіча), заслужена артистка Домінік Блан («Королева Марго») вже отримала «Кубок Вольпі» у Венеції. На самому початку фільму героїня розбиває собі голову молотком, керуючись ревністю до коханого чоловіка.

Після цього божевільна клімактерична особа починає спостерігати за собою в дзеркалі, але вже іншими, немовбито чужими, очима. Ця претензійна драма здатна вселити ненависть до «авторського» кіно навіть у душах найпалкіших його шанувальників. Отож щоб повернути глядачеві віру в життя, Інтернет-фестиваль поза конкурсом пропонує переглянути блискучий «Французький канкан» Жана Ренуара - класику, не підвладну ні часові, ні місцю.

Джерело: http://kp.ru


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.