Ув'язненого оправдали після 30 років тюремного ув'язнення Автор: lesya · Опубліковано: 06.01.2011 09:16 · Розділ: Кримінал

Цими днями суд США в Даласі виніс вердикт про невинність Корнеліуса Дюпре, який відбув 30 років тюремного покарання. Чоловік потрапив до в’язниці наприкінці 1970-х років за звинуваченням у згвалтуванні та пограбуванні. Вирок суду тоді грунтувався на свідченнях одного зі свідків, який начебто впізнав та розгледів у образі Дюпре злочинця.

Однак завдяки спеціальній програмі «Невинність» Дюпре влітку минулого року домігся перегляду своєї справи. Завдяки результатам проведеної спеціально ДНК-експертизи вдалося довести непричетність Корнеліуса до вчинення злочину, який вже, однак, на момент свого оправдання відбув у в'язниці 30 років. Чоловік, виправданий після стількох років ув'язнення, зауважив, що нове судове рішення не зможе повернути йому 30 втрачених років життя. Він разом з тим підкреслив, що на даний час у США існує нагальна необхідність змінити систему правосуддя в країні таким чином, щоб усунути вірогідність схожих випадків.

Корнеліуса Дюпре випустили на свободу (фото взято з сайту news.ru.msn.com)
Корнеліуса Дюпре випустили на свободу (фото взято з сайту news.ru.msn.com)

Проект «Невинність» за час свого існування допоміг звільнити близько 40 ув'язнених, незаслужено засуджених до тюремного ув'язнення.

Джерело: http://hot-info.ru


Інші новини розділу