Німецькі чоловіки надають перевагу методам народної медицини Автор: lesya · Опубліковано: 06.01.2011 09:03 · Розділ: Суспільство

Німецькі чоловіки під час виникнення легких симптомів того чи іншого захворювання надають перевагу самолікуванню. А тим із них, хто в таких випадках звертається за допомогою до лікаря, найчастіше приписують медикаменти від серцево-судинних захворювань.

В Німеччині чоловіки займаються та цікавляться своїм здоров'ям набагато менше, аніж жінки. За даними опитування, проведеного інститутом Forsa на замовлення каси лікарняного страхування Techniker Krankenkasse, німці не виявляють якогось особливого та підвищеного інтересу до стану свого здоров'я до тих пір, поки їх нічого не турбує.

При незначному нездужанні німецькі чоловіки надають перевагу самолікуванню (фото взято з сайту tsn.ua)
При незначному нездужанні німецькі чоловіки надають перевагу самолікуванню (фото взято з сайту tsn.ua)

Не поспішають вони відвідати лікаря і тоді, коли у них з'являються перші симптоми нежиті, починає боліти голова чи спостерігаються симптоми розладу шлунково-кишкового тракту - спершу більшість німецьких чоловіків намагаються лікуватися самостійно, вдаючись до використання народних методів чи медикаментів, які продається без рецепту.

Однак у тих випадках, коли чоловіки все-таки звертаються за порадами до лікаря, їм приписують набагато більше медикаментів, аніж жінкам. За даними Techniker Krankenkasse, в середньому протягом 2010 року кожен чоловік у ФРН вживав рекомендовані лікарем медикаменти протягом 177 днів - за останні 10 років ці показники зросли на 24 відсотки, обігнавши дані жіночої половини населення Німеччини. Водночас майже половину приписаних німецьким чоловікам медикаментів становлять препарати від серцево-судинних захворювань.

Джерело: народные рецепты


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.