Нью-Йорк відвідала рекордна кількість туристів Автор: lesya · Опубліковано: 06.01.2011 08:45 · Розділ: Суспільство

За словами глави Нью-Йорка Майкла Блумберга протягом минулого року місто відвідали 48,7 мільйона осіб, а це майже на мільйон перевищує рекорд 2008 року, коли кількість туристів, які вирішили оглянути місто, сягнула 47 мільйонів осіб. У порівнянні з 2009 роком кількість туристів у Нью-Йорку зросла на сім відсотків.

Нбю-Йорк стає дедалі популярнішим в середовищі туристів (фото взято з сайту moscow-post.ru)
Нбю-Йорк стає дедалі популярнішим в середовищі туристів (фото взято з сайту moscow-post.ru)

За словами мера міста, індустрія туризму минулого року принесла економіці Нью-Йорка 31 мільярд доларів. Представники мерії пояснюють факт зростання популярності міста в середовищі туристів кількома причинами, серед яких виокремлюють грамотну, професійну та вдалу рекламною кампанією на національному й світовому рівнях. Зауважимо, що у 2007 році Блумберг обіцяв досягти цифри в 50 мільйонів туристів до 2012 року. Схоже на те, що його обіцянки не такі вже й нереальні. 39 мільйонів осіб, які відвідали місто протягом минулого року, є мешканцями США, інші 9,7 мільйона приїхали з-за кордону.

Джерело: http://ura-inform.com/ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.