У Китаї збудували найдовший у світі міст Автор: lesya · Опубліковано: 06.01.2011 08:30 · Розділ: Життя

У Китаї нарешті завершили будівництво найдовшого моста світу. Міст, на будівництво якого витратили близько чотирьох років, з'єднує міста Циндао в провінції Шаньдун на території Східного Китаю з районом Хуангдао.

Довжина новоствореного мосту становить 42,5 кілометра, він у 174 рази довший, аніж знаменитий Тауерський міст у Лондоні над Темзою. Розпочали будівництво цієї грандіозної споруди дві окремі групи робітників з різних сторін ще у 2006 році, і нарешті закінчили його. Вартість проведених робіт зі спорудження найдовшого мосту становить близько 8,6 мільярда доларів.

У Китаї планують збудувати ще один міст, довжина якого становитиме близько 50 км
У Китаї планують збудувати ще один міст, довжина якого становитиме близько 50 км

До цього часу найдовшим мостом світу вважали міст на озері Понтчартрейн Козуей на півдні Луїзіани в США. Довжина його становить 23,87 кілометра.

Водночас зауважимо, що на даний час у Китаї триває будівництво ще довшого моста протяжністю 50 кілометрів. Цей колосальний міст, який створять із використанням останніх технологій і китайських досягнень, будується у південній провінції Гуандун та буде з'єднувати Гонконг з Макао.

На сьогоднішній день передбачається, що 50-кілометровий шестисмуговий міст, вартість будівництва якого сягне 10 мільярдів доларів, буде запущений в експлуатацію вже у 2016-му році. Окрім того, нова споруда зможе успішно й вдало протистояти землетрусам, магнітудою до 8,0, тайфунам та іншим природним катаклізмам.

Джерело: http://skuky.net/


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.