Світ ополчився проти міні-спідниць Автор: lesya · Опубліковано: 05.01.2011 14:06 · Розділ: Суспільство

Представники влади Шрі-Ланки мають намір впровадити в дію закон про заборону носіння міні-спідниць. Таке рішення зумовлене стурбованістю низки осіб, які вважають, що такого типу одяг сприяє знищенню та нівеляції культурних цінностей та традицій.

А перед цим у місцевій пресі з'явилася інформація про те, що уряд розпорядився встановити дрес-код у публічних місцях, згідно з яким носіння міні-спідниць буде забороненим. У межах боротьби за моральність на Шрі-Ланці вже заборонили рекламні плакати із зображенням напівоголених жінок, розпочавши водночас антиалкогольну та антитютюнову кампанії.

Влада Шрі-Ланки вважає, що носіння міні-спідниць сприяє моральному занепаду суспільства (фото взято з сайту fotoua.info)
Влада Шрі-Ланки вважає, що носіння міні-спідниць сприяє моральному занепаду суспільства (фото взято з сайту fotoua.info)

Заборони на носіння короткого одягу трапляються й у інших куточках планети. Так, восени минулого року жінкам невеликого італійського містечка Кастелламаре ді Стабілія заборонили носити міні-спідниці, оскільки, на думку місцевих представників влади, вони впливає на зниження рівня доброчесності. Жінок за відмову слідувати новим правилам чекає штраф у розмірі близько 300 євро.

Водночас у Таджикистані школяркам і студенткам заборонено з'являтися в навчальних закладах у міні-спідницях. Тут використовують різні форми адміністративного впливу, аж до виключення з навчального закладу. Міні-спідниці зникли також в Ірані після ісламської революції 1979 року.

Цілком природно, що міні-спідниці, як і інше відкрите вбрання, заборонене майже в усіх мусульманських країнах. У Тунісі, приміром, відповідне розпорядження було оприлюднене 13 серпня 1966.

Джерело: http://www.pravda.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.