Роналдо стане безплідним Автор: lesya · Опубліковано: 05.01.2011 13:53 · Розділ: Спорт

За даними talks.su відомий бразильський футболіст Роналдо вирішив зробити операцію, в результаті якої він стане безплідним. Знаменитість не бажає у майбутньому мати потомство.

Видатний бразильський футболіст та не менш знаменитий бабій Роналдо вирішив зробити вазектомію для того, щоб у майбутньому не мати дітей. 34-річний футболіст прийняв таке неординарне рішення після тривалого марафону судових позовів, більшість яких пов'язана зі спробою довести батьківство Роналдо.

Протягом тривалого часу у Роналдо налічувалося троє дітей - всі від попередніх законних дружин. Однак порівняно недавно суд визнав знаменитість батьком п'ятирічного Алекса, зачатого під час японського турне мадридського "Реала" в Токіо. Бразилець визнав нового сина, заявивши, що той став невід’ємною частиною його сім'ї і життя.

Зауважимо, що вазектомія - хірургічне втручання, при якому перев'язується або видаляється фрагмент відповідних спермовивідних проток у чоловіків. Результатом операції є безпліддя при одночасному збереженні статевих функцій. Це найрадикальніший варіант контрацепції.

Роналдо більше не хоче бути батьком (фото взято з сайту forum.acmilanclub.ru)
Роналдо більше не хоче бути батьком (фото взято з сайту forum.acmilanclub.ru)

Щоб у майбутньому не хвилюватися з приводу появи нового потомства, Роналдо вирішив стати безплідним. Тепер ніхто не зможе довести, що у футболіста народилася нова дитина. Зауважимо також, що Роналдо - не перший шанувальник та прихильник проведення вазектомії. Слава першовідкривача дісталася ще одній бразильській знаменитості - футболістові Пеле.

Джерело: http://talks.su


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.