Опра Уінфрі відкрила власний телеканал Автор: lesya · Опубліковано: 05.01.2011 12:36 · Розділ: Події у світі

За даними The Daily Telegraph, знаменита американська телеведуча Опра Уїнфрі запустила власний кабельний телеканал, який працюватиме цілодобово. Канал OWN (Oprah Winfrey Network) представляє собою спільний проект знаменитої телеведучої та Discovery Communications та почав працювати в суботу опівдні. Перший день роботи телеканалу розпочався анонсу передач, тривалість якого сягла години. Ведучою анонсу стала сама Уїнфрі.

Пегендарна Опра Уїнфрі відкрила власний телеканал (фото взято з сайту liverating.ru)
Пегендарна Опра Уїнфрі відкрила власний телеканал (фото взято з сайту liverating.ru)

За словами знаменитості, всі без винятку програми, які глядачі матимуть можливість переглянути на OWN, "відібрані вручну". До списку телепередач, запропонованих в анонсі, увійшли в основному різноманітні телешоу розважального характеру. Зокрема на телеканалі OWN покажуть 25-серійний ексклюзивний матеріал "Behind the Scenes: The Oprah Show Final Season", присвячений надзвичайно популярному в США "Шоу Опри Вінфрі". Випуск програми приурочений до майбутнього закриття ток-шоу, яке відбудеться навесні 2011 року. Ведучою цього знаменитого ток-шоу протягом 25 років була сама Уїнфрі.

Бюджет телеканалу OWN становить 189 мільйонів доларів. Він замінить в ефірі кабельний канал Discovery Health, який припинив мовлення в новорічну ніч

Джерело: http://news4k.com


Інші новини розділу