Братам Кличкам довелося розтовстіти Автор: lesya · Опубліковано: 05.01.2011 11:46 · Розділ: Спорт

Знаменитим українським спортсменам світового рівня братам Клички довелося суттєво набрати вагу для зняття в німецькій рекламі McFit. Так, нещодавно боксери Віталій і Володимир Клички знялися в образі товстунів для реклами німецького фітнес-клубу.

За сценарієм рекламного ролика, який закликає всіх зайнятися фітнесом, Клички малорухливі, вживають висококалорійну їжу та випробовують на собі усі недоліки та негативи надмірної ваги.

У рекламі знамениті спортсмени постають неповороткими товстунами
У рекламі знамениті спортсмени постають неповороткими товстунами

Слоган реклами - "Ніколи не здавайся". У даному контексті відзначимо, що брати Клички знімаються в рекламі McFit ще з січня 2008 року. Однак до цього часу в роликах вони тренувалися самі та навчали основним принципам тренування глядачів.

А ще перед цим знамениті спортсмени рекламували йогурти, пиво, шампунь та носові хустинки. Нагадаємо також, що голлівудська суперзірка Брюс Вілліс недавно став обличчям російського Національного банку Траст зі слоганом "Траст - він як я, лише банк".

Джерело: http://korrespondent.net/


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.