LG представила телевізор для фільмів та спорту Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.05.2009 15:09 · Розділ: Нові технології

Виробник впевнено заявляє, що завдяки сучасним технологіям, якими начинено телевізор, зображення виходить яскравим та виразним. В офіційному прес-релізі одне тільки слово «система» зустрічається чотири рази, - новий LG LH4000 і справді непростий.

Але починається реліз із слова «концепція» — мова йде про “Advanced Technology Beautifully Hidden” (Передові технології притягають погляд), яка гарантує високу якість зображення просто з моменту включення. Тепер про системи. Почнемо з “Picture Wizard”, яка надає користувачеві можливість здійснити точні налаштування зображення, відповідно до різних умов освітлення і типу сигналу. Можна, проте, скористатися вже запрограмованими режимами: «Кіно», «Спорт» та «Ігри».

Далі — “Smart Energy Saving Plus”, яка дозволяє скоротити споживання енергії на 70%. Споживач самостійно вибирає один з чотирьох режимів енергоспоживання аж до повного відключення картинки, при цьому залишаючи звук ввімкненим.

А система “Intelligent Sensor” знижує споживання енергії шляхом аналізу освітленості кімнати та точної адаптації заднього підсвічування телевізора до навколишнього середовища. Звук Clear Voice II, в галасливих сценах робить мову героїв виразнішою. Невидимі спікери на лицьовій панелі видають глибокий та ефектний звук. В наявності USB-порт та три роз’ємні HDMI.

Джерело hi-tech.mail.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.