Що напророчив ясновидець? Автор: lesya · Опубліковано: 04.01.2011 10:38 · Розділ: Суспільство

Бунт у Євросоюзі, скандал навколо постаті британської королеви, вірогідність виникнення війни - ось такі невтішні прогнози зробив на 2011 відомий польський ясновидець Кшиштоф Яцковські. Разом з тим, за даними Аllnews4.me, цього року відбудеться жахлива катастрофа за участю знаменитого актора.

Водночас ясновидець у своїх передбаченнях не уточнив, де саме, на його думку, відбудуться військові дії, однак вказав, що війна ніяк не розпочнеться за рахунок тих країн та осіб, які своєю політикою стримують дії Росії.

Спеціалісти досить скептично сприйняли пророцтва ясновидця (фото взято з сайту oldfrend.moskva.com)
Спеціалісти досить скептично сприйняли пророцтва ясновидця (фото взято з сайту oldfrend.moskva.com)

Зауважимо також, що перед цим Кшиштоф Яцковські вже неодноразово говорив про майбутній розпад Євросоюзу. І на завершення додамо, що експерти досить-таки скептично сприйняли прогнози ясновидця, вважаючи їх надто туманними та невиразними.

Джерело: http://www.rosbalt.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.