Самотні жінки обирають одружених чоловіків Автор: lesya · Опубліковано: 04.01.2011 10:27 · Розділ: Суспільство

Британські вчені, проводячи різні експерименти, нарешті дослідили психологічне підгрунтя взаємин, коли жінки обирають одружених чоловіків. Виявляється, для жінок, які не перебувають у шлюбі, істотну роль в оцінюванні чоловіка відіграє той факт, що він уже має зв'язки з іншими жінками. Отож саме на завоювання прихильності та почуттів таких чоловіків вони й спрямовують свої зусилля.

Дослідження проводилося під керівництвом психолога Ентоні Літла. Спершу фахівець проводив спостереження за поведінкою птахів і риб. В результаті виявилося, що особини жіночого роду виявляли більший інтерес до тих самців, які вже були в компанії самок. Психолог вирішив перевірити наявність такого принципу поведінки у людей.

Під час проведення експерименту самотнім дамам пропонували переглянути фото чоловіків, відзначаючи, хто із осіб, зображених на знімках, на їхню думку вже відшукали свою половинку. Більшість опитуваних учасниць обрали собі в потенційні друзі саме одружених чоловіків. Щоправда аналогічний експеримент провели з заміжніми жінками, які навпаки частіше обирали чоловіків самотніх.

Самки птахів також обирають самців, які перебувають в оточенні суперниць (фото взято з сайту vdome.ru)
Самки птахів також обирають самців, які перебувають в оточенні суперниць (фото взято з сайту vdome.ru)

Однак всі без винятку представниці прекрасної статі однозначно обирали чоловіків, зображених в оточенні жінок. Таке явище, за твердженням спеціалістів, досить-таки розповсюджене в тваринному світі: шлюбний період, як правило, посилює ігри і знайомства між жіночими та чоловічими особинами. Дослідження продемонструвало, що й у нас, людей, одружені чоловіки або ті, які планують найближчим часом одружитися, привертають особливу увагу жінок.

Джерело: http://www.internovosti.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.