П'ятиметрова анаконда заповзла в будинок бразильського селянина Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.05.2009 15:11 · Розділ: Події у світі

Селянин з бразильського штату Амазонас виявив у власному будинку 5-метрову анаконду і вбив її. "Змія довгий час не рухалася, і я встиг побігти за гвинтівкою та вбити її", - сказав Марку Антоніу дус Сантус.

За його словами, рептилія мала намір напасти на курей в його пташиному дворі. Крім того, здобиччю удава згаданих розмірів могли стати маленькі діти, що жили в окрузі. "Коли такі змії не знаходять їжі, то стають небезпечними", - відзначив селянин.

Через те, що майже два місяці тривають дощі, на півночі і північному сході Бразилії почастішали випадки проникнення диких тварин в житла людей. Взагалі їх вбивство вважається злочином, окрім тих випадків, коли воно обумовлене необхідністю захисту життя або майна громадян.

Анаконда - найбільша змія Південної Америки та всього світу з підродини удавів. Її довжина досягає 11 метрів, а вага - 150 кілограмів. У районах Бразилії, де екваторіальні вологі ліси і болота безпосередньо межують з людськими оселями, трапляються випадки нападу анаконди на людей.

Джерело eco.rian.ru


Інші новини розділу