В Амстердамі продемонстрували автобус майбутнього Автор: lesya · Опубліковано: 03.01.2011 12:55 · Розділ: Авто-мото

На виставці, яка проводилася нещодавно в Амстердамі, були представлені найдорожчі та дуже незвичайні речі. Тут, окрім усього іншого, можна було побачити унікальний автобус, який заслужено отримав назву автобуса майбутнього. Це 15-метровий Superbus, виготовлений з матеріалів, які застосовуються в процесі будівництва літаків і ракет, а це, ясна річ, значно знижує вагу транспортного засобу. Не схожий на звичайні автобуси, Superbus привернув увагу багатьох відвідувачів виставки.

В автобуса наявний потужний електричний мотор, завдяки якому транспортний засіб може розвивати швидкість до 250 кілометрів на годину. Всередині салон автобуса розділений на відсіки, в яких з підвищеним комфортом можуть розміститися двадцять три пасажири. З кожного боку автобуса є вісім дверей, які відчиняються вгору.

З кожного боку автобуса по вісім дверей
З кожного боку автобуса по вісім дверей

В салоні наявний також клімат-контроль, інтернет та телевізори. Унікальний автобус небезпідставно вважається одним із найсучасніших транспортних засобів, на додачу дуже комфортабельним для здійснення тривалих поїздок туристів. За твердженням спеціалістів, найближчим часом автобус з'явиться на вулицях Амстердама.

Джерело: http://newsland.ru/


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.