Регулярне прибирання оселі знизить ризик захворіти раком грудей Автор: lesya · Опубліковано: 03.01.2011 12:25 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені Британського інституту раку, опираючись на результати відповідних досліджень, дійшли висновку, що ризик захворіти на рак грудей скорочується у тих жінок, які піддаються регулярним фізичним навантаженням. Водночас з'ясувалося, що найкориснішим у цьому аспекті видом фізичних вправ є звичайнісіньке прибирання оселі.

У дослідженні, яке тривало 6,5 років, взяли участь 200 тисяч жінок з 9 країн Європи. Протягом цього періоду рак молочної залози виявили у 3423 жінок. Виявилося, що змушені самостійно поратися по господарству жінки в пре-менопаузі хворіли раком молочної залози на 30% рідше, а після настання менопаузи ризик виникнення цього захворювання знижувався на 20%.

при

Прибирання в домі знизить ризик розвитку раку молочної залози
Прибирання в домі знизить ризик розвитку раку молочної залози

Вчені пояснюють цей факт насамперед тим, що фізичні навантаження, які отримує організм жінки під час виконання домашніх робіт, менш інтенсивні, ніж під час занять спортом, зате вони регулярніші. Таким чином, найважливішим фактором у профілактиці онкологічних захворювань є в першу чергу систематичність різних видів фізичної активності.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.