Секс і 2010 рік Автор: lesya · Опубліковано: 31.12.2010 16:58 · Розділ: Цікаві факти

На сьогоднішній день слово "секс" продовжує залишатися одним із найпопулярніших у запитах інтернет-пошуковиків. Отож новини інтимної сфери, ясна річ, не переставали цікавити читачів. Окрім того, вчені, проводячи низку експериментів, вирахували тривалість ідеального сексу й дізналися, коли він взагалі перестане бути потрібним.

Водночас секс ледь не став причиною виникнення сексуальної війни... Наукові спільноти Великобританії та Франції пересварилися під час обговорення теми жіночої сексуальності. Британські гінекологи, з'ясовуючи, чи існує насправді "точка G", яка вважається найчутливішою ерогенною зоною жіночого організму, провели опитування 1800 сестер-близнят та дійшли висновку, що наявність "точки G" - явище абсолютно суб'єктивне.

Однак така позиція британських вчених викликала цілу хмару заперечень з іншого боку Ла-Маншу. Французи твердять, що з таємницями сексуальності так чинити не можна. "Висновки британських вчених абсолютно помилкові, оскільки грунтуються виключно на вивченні генетичного матеріалу", - заявив Мамун.

Через декілька років секс зникне...
Через декілька років секс зникне...

Далі вчені підрахували тривалість ідеального сексу. Згідно з даними проведеного дослідження, найбільшу кількість чоловіків і жінок насправді задовільняє лаконічний десятихвилинний статевий акт. "Масова культура сприяла виникненню стереотипів у сфері сексуальної активності. Значна кількість чоловіків і жінок вірять легендам про статевий акт, який може тривати цілісіньку ніч. А це породжує розчарування та незадоволення", - розповідає професор Ерік Корті, автор дослідження. Однак для більшості респондентів "адекватний" секс триває від трьох до семи хвилин - не найкращий, але й не найгірший. А ідеальний статевий акт займатиме від семи до тринадцяти хвилин. Якщо ж статевий акт займає більше 13 хвилин, то він вважається тривалим. Водночас заняття сексом від однієї до двох хвилин не приносить задоволення більшості опитаних.

Далі - про симуляцію оргазму. За невтішними для чоловіків даними британських соціологів, стогони в ліжку імітують до 80% жінок, і роблять вони переважно від нудьги. Вчені, вивчивши поведінку 71 жінки гетеросексуальної орієнтації віком від 18 до 48 років, з'ясували, що абсолютна більшість учасниць опитування під час кожного другого любовного акту розважають себе і партнера характерними звуками. Водночас до 25% жінок практично забули, що ж таке в дійсності щирі емоції - в дев'яти випадках із десяти, як виявилося, вони фальсифікують пристрасть. Натомість до появи результатів цього опитування соціологи вважали, що оргазм регулярно імітують не більше 50% жінок.

Однак схильні до обману в ліжку не лише жінки. Як стверджують американські сексологи, кожен четвертий молодий чоловік змушений симулювати оргазм, обманюючи партнерку. При цьому у чоловіків головною причиною симуляції є небажання продовжувати не дуже вдалий секс, хоча й ображати жінок вони не люблять.

На додачу лікарі довели, що мобільні комп'ютери вкрай негативно впливають на сексуальне здоров'я чоловіків. Так, за відсутності необхідної поверхні ноутбук зазвичай кладуть на коліна. Гаряче повітря від корпусу комп'ютера зумовлює перегрів статевих органів, а це, у свою чергу, сприяє виникненню часткового чи навіть повного безпліддя. "Занадто висока температура в паховій ділянці викликає оксидативний стрес у чоловічих статевих залозах, що впливає на рухливість сперматозоїдів та їхню здатність до запліднення яйцеклітини", - стверджує уролог Едмунд Сабанех з андрологічного центру Огайо.

Водночас вчені стверджують, що через десять років люди просто-на-просто перестануть займатися сексом з метою продовження роду. Незабаром немовлят масово почнуть вирощувати в пробірках. За даними дослідження, проведеного Джоном Іовичем, дані якого опубліковані журналом Reproductive BioMedicine Online, люди віддадуть перевагу екстракорпоральному заплідненню (ЕКЗ) - зачаттю в пробірці. Воно дозволить замовити не лише стать майбутньої дитини, а й зовнішні характеристики - колір очей, волосся і т. д. Окрім того, дитину майбутнього позбавлять генетичних захворювань.

А ще у 2010 р. несподівано з'ясувалося, що близько 15% автомобілістів коли-небудь займалися сексом під час водіння. У спеціальному опитуванні, яке проводилося навесні у США, Великобританії, Франції, Німеччини, Росії та Японії, взяло участь майже дві тисячі автолюбителів віком від 18 до 65 років, які проводять за кермом понад десять годин на тиждень.

До речі, найскачуванішою з Інтернету книгою в минулому році стала саме Камасутра. Натомість нове паперове видання фоліанта у Великобританії з’явиться без картинок. Окрім того, в книгу додали розділи, присвячені статевим стосункам. Книга вийде в кишеньковому форматі.

Окрім того, на думку психологів, жінки займаються сексом виключно для "ніжного відчуття близькості". Від 30% до 50% представниць прекрасної статі не задоволені власним сексуальним життям. Такі дані оприлюднили американські фахівці, в дослідженні яких взяло участь більше 31 тисячі жінок. Однак хоч якусь стурбованість цим фактом висловлює лише кожна десята представниця слабкої статі.

Віагра для жінок - препарат, створений для стимулювання статевого потягу представниць прекрасної статі, не виправдала надій. Творець нового препарату, який отримав назву флібансерин, опублікувала результати двох випробувань винайденого засобу. В результаті виявилося, що секс насправді став приносити учасницям дослідження більше задоволення, однак ефект прийому препарату виявився не таким масштабним, як очікувалося.

І насамкінець зазначимо: за даними соціологічних досліджень, у 40% жінок спостерігаються різні сексуальні дисфункції. Тим не менше, до цього часу жоден з препаратів, покликаних покращити сексуальне життя жінок, не вирішив свого завдання. Це пов'язане насамперед з тим, що жіночий механізм сексуального збудження набагато складніший, аніж чоловічий.

Джерело: http://www.utro.ru


Інші новини розділу