"Привиди жорстокості": канадський балет українського хореографа Автор: lesya · Опубліковано: 31.12.2010 14:48 · Розділ: Культура

Нещодавно канадська труппа з міста Монктон поставила балет, присвячений проблемі побутового насильства, який отримав назву "Привиди жорстокості". Хореографом- постановщиком цього балету став українець Ігор Добровольський, а основним зачинщиком проекту вважається організація, яка займається залученням уваги громадян до проблем насильства у сім'ї.

Балет, за словами представника труппи, - це своєрідна сукупність "історій жінок, які загинули від рук чоловіків". Одну з головних ролей у балеті виконує Анна Несвітайло, і, за словами балерини, задана надто непроста для виконання.

Балет присвячено проблемам насильства
Балет присвячено проблемам насильства

Канада є однією з країн, де досить серйозно ставляться до проблем побутового насильства. В деяких провінціях навіть прийнято закони, які передбачають відповідальність у таких випадках.

Прем'єра балету запланована на 15 лютого 2011 року в Оттаві. За словами директора труппи, з різних регіонів Канади вже почали масово надходити прохання про гастрольні виступи.

Джерело: http://wknews.ru/


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?