Пожвавлення у магазинах викликає стрес у чоловіків Автор: lesya · Опубліковано: 30.12.2010 12:58 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно виявилося, що похід по магазинах, в який спостерігається передсвяткове ожвавлення, призводить до стресу у чоловіків. Частота пульсу чоловіка в такому магазині піднімається до 160 ударів на хвилину - приблизно такий показник у пілота-винищувача під час бою або у поліцейського на момент розгону різноманітних вуличних заворушень. Такі дані отримали в результаті дослідження, проведеного в британських супермаркетах, використовуючи суперсучасну техніку, гідну фільмів про Джеймса Бонда.

Чоловіки не створені для шопінгу
Чоловіки не створені для шопінгу

За даними британської газети "Міррор", відстань між прилавками та проходи в магазинах повинні бути широкими: вчені помітили, що, якщо людину випадково штовхнуть, коли вона вибирає необхідний товар, через декілька хвилин вона покине магазин. І ще одне: спеціалісти радять великі за розмірами предмети розташовувати відразу біля входу, щоб покупець взяв не кошика, а візок - для його наповнення буде стимул придбати значно більшу кількість товарів.

Джерело: http://news.siteua.org


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.