Японія передасть дитячим клінікам України нове медобладнання Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.05.2009 12:59 · Розділ: Суспільство

22 травня 2009 року посол Японії в Україні, Тадаші Ідзава відвідає Дніпропетровськ з метою офіційної передачі медичного обладнання Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні, яке було придбано за рахунок грантової допомоги уряду Японії.

Як повідомили у прес-службі японського посольства, Дніпропетровська обласна дитяча лікарня отримає медичне обладнання в рамках здійснення другої фази проекту покращення медичного обладнання дитячих лікарень, яка фінансується урядом Японії.

Перша фаза даного проекту завершилася в червні 2008 року. В її рамках було придбано та встановлено нове медичне обладнання для дитячих обласних лікарень Луганська та Кіровограда. Загальна сума гранту, наданого Японією по завершенні першого етапу проекту, склала близько 3,9 мільйона доларів.

Угоду про Другу фазу проекту між урядами Японії та України було підписано 12 лютого 2008 року. Згідно з цією угодою, влада Японії зобов'язалася надати Україні грант на загальну суму 4,5 мільйони доларів для придбання і постачання медичного обладнання для дитячих обласних лікарень Донецька, Дніпропетровська та Харкова, інформує відомство.

В рамках проекту лікарні отримали, зокрема, нові операційні столи, апарати для анестезії, інкубатори для новонароджених, дефібрилятори, рентгенівські апарати, цистоскопи, гастро-фіброскоп, бронхоскоп. Обладнання вже встановлено в лікувальних закладах і успішно використовується для лікування дітей, повідомила прес-служба посольства.

Проект Поліпшення медичного обладнання для дитячих лікарень став другим масштабним проектом грантової допомоги загального типу, наданим урядом Японії медичним закладам України. Перший грант на суму 6,2 мільйона доларів у 2000 році отримала Українська дитяча спеціалізована лікарня Охматдит, йдеться в повідомленні посольства.

Згідно з інформацією відомства, ці гранти є частиною Японської Офіційної Допомоги Розвитку для України.

Джерело korrespondent.net


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.