Veuve Clicquot розпочала боротьбу з безсонням Автор: lesya · Опубліковано: 30.12.2010 11:26 · Розділ: Життя

Представники найпопулярнішого у світі дому шампанських вин Veuve Clicquot зайнялися проблемами сну. Вони замовили відомому дизайнерові Метью Леоно виготовлення спеціальної спальні, яка забезпечує всі умови для здорового та повноцінного сну, усуваючи водночас всі неприємні наслідки та зміни функціонування організму, викликані різницею між часовими поясами.

Оригінальна спальня отримала назву Once Upon Dream. Вперше її представлять широкій громадськості на великій міжнародній виставці Design Miami. Розробили її спеціально для готелю Veuve Clicquot Hotel du Marc.

Спальня від Veuve Clicquot забезпечить міцний та здоровий сон
Спальня від Veuve Clicquot забезпечить міцний та здоровий сон

Тим, хто забажає випробувати Once Upon a Dream, міцний та здоровий сон забезпечений: спершу полог навколо ліжка поступово закриватиметься, температура повітря злегка знижуватиметься, а світло почне згасати - все так, ніби Ви спите на лоні природи. Аналогічним буде й пробудження - поступово посилиться освітлення та підвищиться температура оточуючого середовища.

Більше того, диво-спальня допоможе тим, хто потерпає від зміни часових поясів.

Вона без сумніву знадобилася б тій самій знаменитій мадам Кліко, яку, як відомо, мучило безсоння. Однак найвідоміша винна вдова залишилася у пам'яті нащадків насамперед завдяки своїм цінним винаходам: приміром, у 1816 році вона створила перше пристосування для ремюаж (процес очищення ігристих вин від осаду), який використовується виноробами й сьогодні.

У відреставрованому Hotel du Marc плануються й інші нововведення. У даному контексті мова йде про спеціальні альтанки, поширені ще в XIX столітті. Їх відтворять для готелю Hotel du Marc бразильські дизайнери. Саме тут гості та відвідувачі готелю насолоджуватимуться шампанським та слухатимуть музику.

Джерело: http://drinktime.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.