Відкривається готель спеціально для геїв Автор: lesya · Опубліковано: 30.12.2010 11:20 · Розділ: Суспільство

За даними Fox News, у січні 2011 року на мексиканському курорті Рів'єра Майя відкриється елітний готель Adonis Тулум, призначений спеціально для геїв. Всього в Адоніс Тулум, розташованому неподалік знаменитого міста майя Тулум, планується створити 94 номера категорії люкс.

"Цей готель збудовано виключно для чоловіків. Інакше кажучи, в ньому мешкатимуть виключно гомосексуальні пари. Водночас серед нашого персоналу та працівників трапляються гетеросексуальні чоловіки й жінки, які, однак, пройшли спеціальний навчальний курс, щоб наші гості могли почувати себе якнайкомфортніше та не піддавалися дискримінації", - розповідає гендиректор готелю Патрік Луренц. За словами керівника, в готель заборонено селитися чоловікам з неповнолітніми партнерами.

В готелі відпочиватимуть виключно гомосексуальні пари (фото взято з сайту snob.ru)
В готелі відпочиватимуть виключно гомосексуальні пари (фото взято з сайту snob.ru)

"Нарешті ми звернули увагу на тих людей, які, як і всі інші, сплачують податки і створюють компанії. Сподіваюся, що в найближчому майбутньому закон про одностатеві шлюби буде прийнятий на федеральному рівні, а не лише на рівні штатів.", - додав на завершення Патрік.

Джерело: http://travel.mail.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.