Не придбали новорічні подарунки - не біда... Автор: lesya · Опубліковано: 29.12.2010 14:41 · Розділ: Новорічні новини

Усе ще не потурбувалися про купівлю новорічних подарунків? Не хвилюйтесь: ось декілька порад від порталу iVillage, які допоможуть вам успішно справитися з поспіхом, порожнім гаманцем та передсвятковим божевіллям.

Отже, даруйте щось повторно. Переваги такої тактики очевидні: ви одночасно позбудетеся непотрібних речей, значно при цьому скоротивши список тих, кого слід обдарувати. Та майте на увазі - навіть якщо ніхто не здогадається, що річ дарують повторно (а якщо здогадаються - це стане справжньою катастрофою), ви почуватиметеся ніяково. Постарайтеся заспокоїти себе тим, що більшість інших чинять саме так. До того ж слід ретельно оглянути подарунок на наявність особистих підписів та наліпок. І ще одне: ніколи не передаровуйте подарунок у компанії знайомих між собою людей.

Можете виготовити подарунок своїми руками
Можете виготовити подарунок своїми руками

Вручайте подарункові сертифікати. Частіше за все подарунковим сертифікатом оплачуються ті послуги, витрачатися на які людина сама, скоріше за все, не буде. Приміром, це можуть бути витрати на себе або коханого: подарунковий сертифікат парфумерного магазину, спа-салону тощо. Можете постаратися зробити такий подарунок якомога персоніфікованішим: оберіть саме той подарунковий сертифікат, який найбільше підійде конкретній людині.

Можете виготовити подарунок своїми руками. Якщо ви в'яжете, шиєте, створюєте прикраси чи смачно печете, не купуйте подарунки в магазинах - створіть їх своїми руками. Вони мають цілу низку переваг: кожен такий подарунок - це своєрідне відображення вашої особистості, ви не виходите за рамки бюджету і вам насправді подобається те, що ви даруєте.

Джерело: http://www.point.ru


Інші новини розділу

 • 2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці

  2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці · Anastasia · 21.12.2016 14:16

  З нагоди святкування Нового року у Києві готують безліч цікавих локацій для мешканців та гостей міста. Цьогоріч створювати святкову новорічну атмосферу будуть ярмарки, фудкорти, фотозони та концерти.


 • Як зустріти 2016 рік?

  Як зустріти 2016 рік? · Марина Левицкая · 01.12.2015 11:22

  Не варто сперечатися з тим, що Новий рік є найчарівнішим святом у році. Це пов'язано з тим, що кожна людина вірить в зміни на краще, покладаючи великі надії на Новий рік. Свято асоціюється з чимось казковим і містичним, тому ми робимо все можливе для того, щоб допомогти всьому доброму і хорошому не оминути наш дім.


 • Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих

  Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих · lesya · 04.01.2014 15:04

  Після Різдва пора зимових подарунків, здавалося б, закінчиться. Але ні: якщо у вас є половинка, то готуйтеся до прекрасних сюрпризів всього через кілька тижнів. Так, День святого Валентина обіцяє потішити закоханих приємними подарунками.


 • Незвичні різдвяні традиції

  Незвичні різдвяні традиції · lesya · 04.01.2014 11:16

  Традиції українського Різдва корінням сягають у глибину віків. І якщо колись це свято відзначали з особливим розмахом, сьогодні його традиції збереглися хіба що в селах. Та все одно в багатьох українських квартирах шостого числа понад вечір у квартирах погасне світло, і різдвяна свічка освітить святковий стіл з центральною стравою – кутею – своїм ненав’язливим світлом.


 • Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini

  Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini · lesya · 24.12.2013 21:37

  Незабаром Різдво, і всі, хто його відзначає, з нетерпінням чекають цього свята. На столах українців з’явиться кутя і вареники, а британці куштуватимуть індичку.