Елтон Джон став батьком Автор: lesya · Опубліковано: 29.12.2010 14:33 · Розділ: Музика

Знаменитий британський музикант Елтон Джон та його офіційний шлюбний партнер канадський дизайнер і кінорежисер Девід Ферніш усиновили дитину, народжену спеціально для них сурогатною матір'ю. Хлопчик, якого назвали Закарі Джексон Лівонії Ферніш-Джон, став першою дитиною одностатевої пари. "Ми переповнені щастям і радістю. Закарі здоровий та почувається дуже добре, ми - щасливі батьки, і пишаємося цим", - стверджують партнери.

До речі, минулого року 63-річний Джон зробив спробу усиновити 14-місячного хлопчика з дитячого будинку, розташованого в Донецькій області, однак його планам перешкодили закони, які не визнають одностатевих шлюбів в Україні. Окрім того, музикант виявився занадто старим - за нашим законодавством різниця у віці між батьками та дитиною не повинна перевищувати 45 років.

Щаслива пара усиновила хлопчика
Щаслива пара усиновила хлопчика

Елтон Джон і 43-річний Ферніш живуть разом уже протягом 17 років. Вони познайомилися в 1993 році на вечірці в одного зі спільних знайомих. Елтон Джон врятував свого друга від алкогольної та наркотичної залежності. А в 2005 році Джон і Ферніш офіційно узаконили свої взаємини. Церемонія укладення партнерства відбулася наприкінці грудня в британському місті Віндзор.

Елтон Джон здобув славу співака та музиканта. Серед найпопулярніших його пісень - "Свічка на вітрі", яку він свого часу виконав на похороні принцеси Діани. Зірка світового значення також є автором саундтреку до мультфільму "Король-лев".

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу