У Польщі народилися близнята від різних батьків Автор: lesya · Опубліковано: 29.12.2010 13:39 · Розділ: Медицина

Після появи на світ близнюків - хлопчика й дівчинки - мешканка Польщі подала на розлучення з метою вийти заміж за свого коханця, який, як вважала жінка, і був батьком її дітей. Однак перед розлученням вона все ж таки зважилася на проведення генетичної експертизи. Результати ДНК-тесту приголомшили всіх: у новонароджених виявилися різні батьки.

До цього часу світовій медицині було відомо лише шість випадків зачаття дітей від різних батьків. Випадок у Польщі став сьомим. За даними польських ЗМІ, жінка завагітніла, коли її взаємини з власним чоловіком звелися нанівець, отож вона завела коханця. Незабаром після пологів жінка подала на розлучення.

Новоспечена мати була ошелешена результатом проведеного ДНК-тесту
Новоспечена мати була ошелешена результатом проведеного ДНК-тесту

З метою переконання в тому, що колишній чоловік не є батьком її дітей, мешканка Польщі вирішила провести генетичну експертизу. Результати ДНК-тесту довели, що колишній чоловік є батьком хлопчика, а майбутній чоловік - дівчинки.

За даними спеціалістів, приблизно у 0,1% жінок спостерігається так звана пара-овуляція - явище, коли під час одного менструального циклу можуть дозріти дві яйцеклітини, однак в різний період. До того ж, як відомо, сперматозоїди в тілі жінки здатні зберігати свої запліднюючі властивості до 72 годин, отож проміжок часу між інтимними контактами з двома різними чоловіками може бути досить великим. Вчені водночас стверджують, що шанс на зачаття близнюків від різних батьків - один на мільйон, та він все-таки існує

Джерело: http://www.newsru.co.il/


Інші новини розділу