Найдивовижніший штат у США Автор: lesya · Опубліковано: 29.12.2010 12:53 · Розділ: Суспільство

Проаналізувавши записи незвичайних подій та явищ, які відбулися у 2010 році США, представники агентства "Франс-Прес" дійшли висновку, що американський штат Флорида - основне місце появи дивних новин в країні.

В процесі проведення дослідження виявилося, що саме у Флориді протягом року спостерігалася найбільша кількість кумедних та дивовижних історій, які згодом привернули увагу місцевих та закордонних ЗМІ. У даному контексті мова йде про новини, які описують безглузді злочини, курйозні ситуації за участю тварин, незвичайні дзвінки в службу порятунку тощо.

У Флориді виявлено найбільшу кількість цікавих випадків (фото взято з сайту americaonline.ru)
У Флориді виявлено найбільшу кількість цікавих випадків (фото взято з сайту americaonline.ru)

З- поміж цих подій вирізняються своєю безглуздістю операція зі знешкодження коробки з кошенятами, вбивство алігатора, який напав на собаку, дзвінок у службу порятунку від чоловіка зі скаргою на власну матір, яка відібрала у нього пиво, і, нарешті, несподіваний продаж праху померлої жінки.

Також у Флоріді було зареєстровано випадок харчового отруєння людей слизом равликів (черевоногих використовували в релігійному ритуалі) та дорожню пригоду, винуватцем якої став... собака - пес випадково натиснув на педаль газу заведеного автомобіля, і машина збила його господаря.

Джерело: http://www.mignews.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.